Fundacja Team400

Znak graficzny fundacji

­­­We własnym zakresie wynajęliśmy i zaadaptowaliśmy siedzibę w prestiżowej lokalizacji, w samym sercu miasta kojarzoną ze sportem, aktywnością fizyczną i zdrowym trybem życia.

­­­Na bazie wymienionych programów rozpoczęliśmy przygotowania do wdrożenia programu "Druga ścieżka rozwoju", mające na celu stworzenie możliwości zdobycia kwalifikacji zawodowych zarówno przez czynnych zawodników jak i zawodników po zakończeniu czynnego uprawiania sportu.

­­­Blisko współpracujemy z renomowanym
Instytutem Rehabilitacji Medycznej i Sportowej
aktywnie wspierającym działalność fundacji Team400 

https://rehabursiewicz.pl/

­­­Promujemy pro zdrowotną aktywność i kulturę fizyczną na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska przy udziale Szkolnego Związku Sportowego program: "Trenuj zdrowiej i zdrowiej".

W ramach realizacji działań statutowych gromadzimy eksponaty do wystawy:
"Historia Lekkiej Atletyki i Rehabilitacji Sportowej"

Symboliczna rejestracja dokonana przez Konsula Honorowego Norwegii Notariusza Bartosza Masterniaka

Przeprowadziliśmy akcje z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń - wysokoenergetycznego pola elektromagnetycznego oraz zabiegów rehabilitacyjnych po sezonie treningowo-startowym dla zawodników Kadry Narodowej Lekkiej Atletyki

Instytut Rehabilitacji Medycznej i Sportowej w ramach wsparcia działań fundacji Team400 wykonuje badania w zakresie wzorców posturalnych i funkcjonalnych dla zawodników Kadry Narodowej Lekkiej Atletyki po sezonie treningowo startowym

W trakcie realizacji programy:
 

  • Program rehabilitacji urologicznej - przy współpracy z Polskim Towarzystwem Urologicznym reprezentowanym przez p. Profesor Annę Kołodziej

  • Chwyć oddech we Wrocławiu - wspólnie z Urzędem Miasta Wrocław oraz szpitalem pulmonologicznym we Wrocławiu

  • Otwarta liga Blind Football - wspólnie ze Szkolnym Związkiem Sportowym w celu konsolidacji środowisk, wsparcia i aktywizacji osób niepełnosprawnych.

Przygotowaliśmy program turystyki kulturalno - zdrowotnej we Wrocławiu na bazie obiektu w którym znajduje się siedziba Fundacji Team400 oraz szerokiej oferty Europejskiej Stolicy Kultury w 2016r.

tel. +48 600 031 394

Locations

ul. Teatralna 10-12

 50-055 Wrocław

ul. Krzycka 90J

52-020 Wrocław

Chiropractic

Manual therapy for pregnant women

Wellness

Sports massage

Locomotor system diagnosis

Medical Training RehaMed®

Sports and medical rehabilitation

Services