Nasze grupy sportowo-lecznicze, to nowatorski i kompleksowy system przygotowawczy dla osób uprawiających amatorsko sport. Przygotowane przez nas programy rozwojowe pomogą Ci osiągnąć najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie!

Bezpieczne pływanie

100% rehabilitacji = ruch w wodzie! Leczymy naturalną techniką pływacką.

RehaAqua jest autorskim programem łączącym nowoczesne techniki pływackie z ćwiczeniami leczniczymi w wodzie. Ideą zajęć jest poznanie zasad poprawnego, lekkiego, swobodnego i estetycznego pływania. W trakcie nauczania technik pływackich indywidualnie dobieramy ćwiczenia do schorzeń. Zajęcia w wodzie są najlepszym uzupełnieniem wszystkich treningów i dyscyplin sportowych.

 

Zakres prowadzonych zajęć: Diagnostyka funkcjonalno-czynnościowa narządu ruchu, nauka czucia wody, systemy zajęć oswajających, nowoczesne systemy pływackie, korekta i doskonalenie stylów pływackich, ćwiczenia lecznicze, videoanaliza.

 

Female swimmer preparing to dive
  • Dla kogo?

    Dla osób chcących poprawnie stylowo pływać oraz polepszyć stan swojego zdrowia i kondycję.

  • Po co?

    Nauka poprawnego pływania, doskonalenie technik pływackich, polepszenie cech motorycznych i wydolnościowych.

  • Co zyskujesz?

    Efektywna i efektowna technika pływacka. Poprawa zdrowia, samopoczucia. Radość z pływania. Zahartowanie organizmu. Polepszenie wszystkich parametrów fizjologicznej organizmu.

Zdjęcia z zajęć: